futurystyczny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Kwidzyn

Apartament do sprzedaży Kwidzyn

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kwidzynie (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2019, a także imponująca cena 502 301 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Standard deweloperski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 135,26 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 3 714 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż z imponującym ogrodem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
NIŻSZY POZIOM: aneks kuchenny + salon + pomieszczenie techniczne + łazienka + spiżarnia
WYŻSZY POZIOM: komunikacja + sypialnia + łazienka + 2 pokoje.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonały dla osób ceniących prestiż, swobodę, solidność, przestrzeń i jasne wnętrza. Dużym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu są widoki, jakie roztaczają się z jego okien. Luksusowy apartament na sprzedaż zaaranżowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnego apartamencie do sprzedaży są zaaranżowane zgodnie z nowoczesnymi trendami. Długa listę zalet zamyka wyjątkowa lokalizacja z dala od zgiełku, a jednocześnie nie daleko centrum.

W razie pytań skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na wizytę. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4996)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl