po lewej salon, po prawej fragment przedpokoju w luksusowym apartamencie na sprzedaż Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 280 000 złotych. Powierzchnia 53,3 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 5 253 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na II piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wybudowany w 2007 roku.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą 2 poziomy:
POZIOM PIERWSZY:
– salon
– aneks kuchenny
– pokój
– łazienka
POZIOM DRUGI:
– sypialnia.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Spokojna, cicha i kameralna lokalizacja w otoczeniu niskiej i prestiżowej zabudowy oraz rozległych terenów zielonych to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany parze, singlom lub jak zakup inwestycyjny. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5713)

Kontakt:
e-mail: legnica@wgn.pl