slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 300 000 zł (6 061 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym wieżowcu o 11 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 49,5 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. X piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje już w pierwszej kolejności swoim komfortowym, eleganckim i przestronnym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– balkon
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– kuchnia.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Szczegółowe informacje w biurze. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega negocjacji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1928)

Kontakt:
e-mail: m.nyga@wgn.pl