slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 55 m2 z podziałem na 2 pokoje w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 000 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2000 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim komfortowym, eleganckim i wytwornym wnętrzem. Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależą dwa balkony. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią liczne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Ekskluzywny apartament do wynajmu kompletnie umeblowany i wyposażony w sprzęt RTV/AGD. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– pokój dzienny
– balkon
– kuchnia
– jadalnia
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa, o co dbają antywłamaniowe drzwi. Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje również ciekawą lokalizacją w drugiej linii zabudowy, co zapewnia ciszę i spokój. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Ekskluzywny apartament na wynajem dla osób bez zwierząt. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13075)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl