slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 569 000 zł (8 021 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2018 roku o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 70,94 m2, na której zaaranżowano 4 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności swoją znakomitą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Wokół wiele sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych, szkół, przedszkoli. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom najwyższy stopień komfortu i wygody. Dba o to m.in. klimatyzacja. Ogromne wrażenie robi także przepiękny taras. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Osoby zmotoryzowane ucieszy dużą ilość miejsc parkingowych przy budynku.

W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5984)

Kontakt:
e-mail: a.dabrowski@wgn.pl