slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 160 m2 z podziałem na pięć pokoi w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2000 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajmu na co najmniej rok. Luksusowy apartament do wynajęcia naszpikowany jest wieloma nowinkami technologicznymi, jak np. telewizja satelitarna albo światłowód. Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa dzięki alarmowej i przeciwpożarowej instalacji. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
KONDYGNACJA 1: łazienka z wc + sypialnia + bar + jadalnia + pokój dzienny + korytarz + taras
KONDYGNACJA 2: łazienka z wc + sypialnia + gabinet.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą na pewno aż trzy miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje komfortowo wykończonym, umeblowanym i urządzonym w wysokim standardzie wnętrzem. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament do wynajęcia mieści się w samym centrum miasta. W sąsiedztwie znajdują się:
– przedszkole
– obiekty sportowe
– szkoły
– poczta
– banki
– całodobowe delikatesy
– osiedlowe sklepy.

Zapraszamy na prezentacje tego luksusowego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13010)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl