slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 595 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 124 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 798 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom nie tylko najwyższy komfort i europejski poziom życia, ale też wysokie stopień bezpieczeństwa, za co odpowiadają solidne, antywłamaniowe drzwi i domofon. Rodziny posiadające samochód docenią z kolei liczne miejsca parkingowe przy budynku. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: łazienka z wc + pokój dla dziecka + sypialnia + 2 balkony + kuchnia + pokój dzienny. Olbrzymim udogodnieniem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest z pewnością obecność dodatkowego pomieszczenia gospodarczego + piwnicznego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych, pracujących małżeństw z uczącymi się dziećmi. To także świetna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w zielonej okolicy, ale nie rezygnować z bliskości centrum. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją fenomenalną lokalizacją nieopodal parku, w otoczeniu niskiej i zadbanej zabudowy. Na koniec warto dodać, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament został zaaranżowany i zaprojektowany przez zawodowego architekta w nowoczesnym designie.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5999)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl