slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Tczew

Apartament na sprzedaż Tczew

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Tczewie (pomorskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 40 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 8 000 zł/m2. Budynek z 2017 roku o 4 kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 320 000 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim zapierającym dech w piersiach widokiem na Wisłę. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje komfortowym wnętrzem, elegancką oraz prestiżem:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.
Do oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe na zamkniętym terenie.

Luksusowy apartament na sprzedaż kompletnie wyposażony oraz umeblowany. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją rewelacyjną lokalizacją w centrum, w bardzo dobrze rozwiniętej okolicy z kompletną i bogatą infrastrukturą: sklepami, przedszkolami, szkołami, kawiarniami, restauracjami, placami zabaw etc. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 8527.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2348)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl