slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 412 620 zł (6,8 tys. zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2024 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 59,8 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Korzystna ekspozycja okien na południowy wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w ciekawej okolicy blisko centrum. Wokół niezbędna do codziennego życia infrastruktura: sklepy, punkty usługowe, parki, markety, targowiska, przedszkola, szkoły, obiekty kultu religijnego. Okolica uchodzi za niezwykle zieloną. Luksusowy apartament na sprzedaż z możliwością nabycia dodatkowo:
– zewnętrznego miejsca parkingowego za 15 tys. zł;
– pomieszczenia piwnicznego za 10 tys. zł;
– pakietu miejsce parkingowe plus piwnica za 21,6 tys. złotych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje domownikom niezapominane widoki z okien na okolicę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale i komfortu (wentylacja mechaniczna). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem: aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny + korytarz + garderoba + balkon + łazienka z wc + przedpokój.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na spotkanie informacyjne. Zapraszamy do rezerwacji.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4053)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl