slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Bydgoszcz (okolice)

Apartament na sprzedaż Bydgoszcz (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Bydgoszczy (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 312 900 zł i powierzchnia 57,97 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowego zachodu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Budynek oddany do użytku w 2014 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 398 zł/m2.

Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom życie na europejskim poziomie wśród licznych udogodnień podnoszących komfort, jak np. klimatyzacja czy możliwość zainstalowania ogrzewania podłogowego. Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa dużym potencjałem, ponieważ perfekcyjnie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie ze znacznym zyskiem. Luksusowy apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym: pokój dzienny + wiatrołap + łazienkę + aneks kuchenny + korytarz + garderobę + 2 sypialnie. Na rodziny posiadające samochód czeka opcja dokupienia prywatnego miejsca parkingowego przed wejściem do budynku.

Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje znakomitą lokalizacją na terenie cichego i spokojnego osiedla na obrzeżach miasta. Lokalizacja oferuje szybki dojazd na drogę krajową nr 15 Olsztyn – Toruń. Niedaleko znajdziemy: sklepy, punkty usługowe, szkoły, bankomaty, apteki, zakłady pracy, stacje paliw. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Ekskluzywny apartament na sprzedaż uważany jest na lokalnym rynku nieruchomości za niezwykle prestiżowy i zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN oferuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. WGN gwarantuje kompleksową obsługę przy zakupie tego luksusowego apartamentu włącznie z pomocą w pozyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2334)

Kontakt:
e-mail: e.goryszewska@wgn.pl