slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Leszno (okolice)

Apartament do sprzedaży Leszno (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Leszna (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 226 m2, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 3 978 zł/m2. Budynek o jednej kondygnacji z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 899 tys. zł i przemyślanym rozkładem pięciu pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje fantastyczną lokalizacją w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej oraz bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego (szkoły, markety, sklepy, punkty usługowe). To również znakomita propozycja dla osób uprawiających sporty na świeżym powietrzu, gdyż w pobliżu mieszczą się kąpieliska, ścieżki rowerowe, a także tereny rekreacyjne. Właściciele aut docenią na pewno garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim lokatorom wysoki stopień zarówno bezpieczeństwa, jak i wygody oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto eleganckim i wytwornym wnętrzem z praktycznym rozkładem:
– kuchnia;
– korytarz;
– wc;
– 3 pokoje;
– kotłownia;
– taras;
– dwustanowiskowy garaż;
– pomieszczenie techniczne;
– łazienka;
– jadalnia;
– wiatrołap;
– sypialnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również ogromnym potencjałem z możliwością wybudowania funkcjonalnego budynku gospodarczego lub wiaty na tyłach działki. WGN gwarantuje pomoc w przygotowaniu niezbędnych umów związanych ze sprzedażą, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną, a także bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży etc.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2336)

Kontakt:
e-mail: leszno1.agent2@wgn.pl