slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Legnica

Apartament do wynajęcia Legnica

Luksusowy apartament do wynajmu w Legnicy (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2020 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na IV piętrze z korzystną ekspozycją okien na zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 47 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia oczarowuje swoim komfortowym i kameralnym wnętrzem z ładnym balkonem. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje swoją atrakcyjną lokalizacją w spokojnej okolicy. W zasięgu wzroku szkoła, przedszkole, markety oraz rozległe tereny zielone idealne na codzienne spacery. Do centrum można dojść w mniej niż 10 minut. Lokalizacja zapewnia również szybki dojazd do drogi S3, autostrady A4 oraz większych miast regionu.

Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia swoim najemcom życie w luksusie i komforcie (klimatyzacja). Luksusowy apartament do wynajęcia kompletnie umeblowany z wyczuciem dobrego smaku: salon + aneks kuchenny + pokój + łazienka + przedpokój.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6133)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl