po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowym apartamencie na sprzedaż Lublin

Apartament do sprzedaży Lublin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Lublinie (lubelskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 395 000 złotych, 3 pokoje a także położenie na IV piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 48 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 8 229 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 1975 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny
– kuchnia
– 2 sypialnie
– łazienka z wc
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy również pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoją atrakcyjną lokalizacją nieopodal centrum miasta, w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy. W pobliżu znane lubelskie uczelnie i niezbędna infrastruktura: przedszkola, szkoły, placówki medyczne, punkty i centra handlowe etc. To również niezwykle malownicza lokalizacja przy wąwozie (zielonym i spokojnym terenie rekreacyjnym zapewniającym miejsce na chwilę odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu). Luksusowy apartament na sprzedaż świetnie nadaje się również pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest po remoncie. W trakcie prac remontowych:
– wymieniono instalację elektryczną
– wstawiono wysokiej klasy okna
– wstawiono wysokiej klasy drzwi
– wyrównano wszystkie ściany i podłogi
– położono na podłogach panele i terakotę.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również swoim przepięknym widokiem z okien. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż, skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-310)

Kontakt:
e-mail: t.pastuszak@wgn.pl