stylowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Lublin

Apartament do sprzedaży Lublin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Lublinie (lubelskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 57,9 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południe – północ – wschód – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 858 zł/m2. Budynek z 1986 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 455 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonały również jako zakup inwestycyjny. Z okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok na piękny, zielony skwer. Warto podkreślić, że wszystkie pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż wyróżniają się dużym nasłonecznieniem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z zawartym w cenie wyposażeniem, a także umeblowaniem. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z komórką lokatorską o pow. ok. 3 m2. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: jadalnia + łazienka + balkon + przedpokój + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z wydzieloną księgą wieczystą. Dużym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest z pewnością doskonała lokalizacja nieopodal Starego Miasta, wyższych uczelni oraz cenionego przez mieszkańców ogrodu. W pobliżu mieszczą się place zabaw, targ warzywny, supermarkety, sklepy, przedszkola, szkoły itp. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przeszło kapitalny remont, kiedy to między innymi położono tapety i gładzie na ścianach oraz wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną, gazową i elektryczną.

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami drogą mejlową: d.tupaj@wgn.pl. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-260)

Kontakt:
e-mail: d.tupaj@wgn.pl