luksusowy taras przy ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Mar de Cristal (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Mar de Cristal (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpania (Mar de Cristal). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Cena – 165 000 EUR (719 400 złotych). Rynek pierwotny. Powierzchnia 82,84 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 8 684 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i usytuowany jest w dwukondygnacyjnym budynku.

Do długiej listy atutów tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać prestiżową lokalizację na terenie nowo wybudowanego kompleksu mieszkaniowego z rozległymi terenami zielonymi oraz basenem. Blisko stąd do morza i na plażę. W miejscowości mieści się przystań oraz reprezentacyjna promenada. Duże wrażenie robią imponujące widoki z plaży. Miłośnicy obcowania z naturą docenią na pewno słynny rezerwat przyrody. Miłośnicy gry w golfa – jeden z najsłynniejszych w świecie ośrodków.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: 2 sypialnie + 2 łazienki + salon + kuchnia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży nadaje się zarówno do całorocznego zamieszkania, jak i na krótki, wakacyjne wyjazdy. Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentację uprzednio wyselekcjonowanych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-83)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl