przestronne wnętrze luksusowego salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca Torrevieja)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca Torrevieja)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Blanca Torrevieja (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 1 720 000 złotych. Powierzchnia 153 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 11 242 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 4 pokoi i usytuowany jest na V piętrze w 7-kondygnacyjnym budynku. Wystawa okien w kierunku północ i południe. Rynek pierwotny. Budynek wybudowany w 2018 roku. Do ceny netto ekskluzywnego apartamentu należy doliczyć 10% VAT oraz ok. 3% kosztów notarialnych.

Na osobną uwagę zasługuje malownicza lokalizacja, gdyż luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w pierwszej linii brzegowej, a jego okiem rozpościerają się imponujące widoki na morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży został objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego” i jest gotowy do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Ze swojej strony zapewniamy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentację wcześniej wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie itp.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-2003)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl