slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Mazury

Apartament do sprzedaży Mazury

Luksusowy apartament na sprzedaż w na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 265 000 zł (5 430 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1976 roku o dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 48,8 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych klientów, którzy oczekują życia na europejskim poziomie, w otoczeniu prestiżu, luksusów, wygód oraz odremontowanych wnętrz. Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka swoją fenomenalną lokalizacją nieopodal placów zabaw, szkół, sklepów, obiektów kultu religijnego, parkingu etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe) oraz komfortu. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy praktyczne pomieszczenie piwniczne oraz udział w budynku gospodarczym, który można zaadoptować na garaż. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje częściowe umeblowanie/wyposażenie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może gustownie zaprojektowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem. Znajdziemy tu: łazienkę z wc + przedpokój + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3906)

Kontakt:
e-mail: elk@wgn.pl