slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży nad morzem (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 5-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 27 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 19 444 zł/m2, co daje 525 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 2 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2021 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim słonecznym tarasem oraz unikatową lokalizacją 300 metrów od plaży, nad morzem. Luksusowy apartament na sprzedaż kompletnie wyposażony. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje na pewno komfortowym, eleganckim i wysmakowanym wnętrzem z następującym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– aneks kuchenny;
– hol;
– sypialnia;
– łazienka;
– tarasem.
Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu roztacza się imponujący widok na łąki oraz las. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno liczne miejsca parkingowe w hali garażowej (w cenie).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-22198)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl