slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Mielec

Apartament do sprzedaży Mielec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Mielcu (podkarpackie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób,które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 8 277 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1957. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 47 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 389 tys. zł oraz położenie na drugim piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi doskonałą ofertę dla zamożnych inwestorów jako bezpieczna lokata kapitału lub pod dochodowy wynajem. Na rodziny posiadające samochód czekają miejsca parkingowe przy budynku oraz na pobliskim, ogólnodostępnym parkingu. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert fantastyczną lokalizacją w centrum miasta. To niezwykle zielona, cicha i spokojna okolica. Nie brakuje tu bogatego zaplecza handlowo-usługowego: salonów usługowych, punktów, basenów, bibliotek, przychodni zdrowia, obiektów kultu religijnego, szpitali, urzędów, delikatesów, marketów, dyskontów znanych marek, sklepów etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności pieczołowicie odremontowanym wnętrzem o następującym układzie pomieszczeń i pokoi: korytarz, łazienka z wc, 2 sypialnie, aneks kuchenny, salon. Mocnym atutem jest również funkcjonalne pomieszczenie piwniczne. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-150)

Kontakt:
e-mail: m.pawelak@wgn.pl