slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Słupsk

Apartament do wynajęcia Słupsk

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Słupsku (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 66 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,3 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 1920 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na czwartym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północny zachód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 500 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata 2 000 zł dla biura z tytułu pośrednictwa.

Luksusowy apartament do wynajmu oferuje domownikom zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort. O to pierwsze dba całodobowa ochrona, natomiast wygodę i komfort zapewnia m.in. klimatyzacja. Luksusowy apartament na wynajem na co najmniej dwanaście miesięcy. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert atrakcyjną lokalizacją nieopodal centrum. W zasięgu wzroku bogate zaplecze handlowo-usługowe: tereny rekreacyjne + obiekty sportowe + poczta + przedszkola + szkoły + stacje paliw + restauracje + markety + dyskonty + sklepy. Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa starannie zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem: balkon + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny + przedpokój. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Przy transakcji zapewniamy obsługę notarialną. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notarialną. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament na wynajem) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj nurtujące Cię pytania i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-26142)

Kontakt:
e-mail: n.socha@wgn.pl