slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Mielec

Apartament do sprzedaży Mielec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Mielcu (podkarpackie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w wysokim, 12-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 556 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1981. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 72 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 400 000 zł oraz położenie na 8 piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży jedynie za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może eleganckim, przepięknie odremontowanym wnętrzem zapewniającym nowym domownikom życie na europejskim poziomie. Warto podkreślić już na samym początku, że wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest kameralne i gustownie umeblowane:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– wc;
– korytarz;
– loggia.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica + komórka.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji nieopodal rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej (sklepy, markety, dyskonty popularnych sieci, przychodnie zdrowia, punkty usługowe, szkoły, stacje benzynowe, restauracje). Okolica uchodzi za cichą, bezpieczną oraz zieloną. Dla zmotoryzowanych przygotowano liczne miejsca parkingowe przy budynku + na parkingu. Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-207)

Kontakt:
e-mail: m.pawelak@wgn.pl