slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Żagań (okolice)

Apartament do sprzedaży Żagań (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Żagania (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 3 794 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 63 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 239 000 zł oraz położenie na IV piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dwustronnym układzie wnętrza z podziałem na:
– salon;
– kuchnię;
– 2 sypialnie;
– łazienkę;
– przedpokój;
– 2 balkony.
Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje meble kuchenne + wnękowe szafy. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Rodziny posiadające samochód ucieszy duży parking.

Luksusowy apartament do sprzedaży poszczycić się może także atrakcyjną lokalizacją w pobliżu szkół, marketów, sklepów, strefy przemysłowej, punktów usługowych, terenów zielonych. Więcej informacji na temat oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu udzielę drogą mejlową i w czasie prezentacji. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż wciąż do ostatecznego ustalenia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj i umów się na prezentację. WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-6109)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl