widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Myszków

Apartament do sprzedaży Myszków

Luksusowy apartament na sprzedaż w Myszkowie (śląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 335 tys. złotych,a także duża powierzchnia 53,2 mkw. w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek planowany do oddania w 2022 roku. Standard deweloperski. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku północny zachód, przemyślany parter oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 297 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do osób wymagających, ceniących luksus i prestiż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Blisko tereny rekreacyjne, park linowy, kościół, urzędy, placówki medyczne, szkoły, sklepy etc. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy starannie zadbany ogród.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój do dowolnej aranżacji + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny + korytarz + sypialnia. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z praktyczną komórką lokatorską i miejscami postojowymi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1134)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl