wizualizacja salonu i aneksu kuchennego w luksusowym apartamencie na sprzedaż Myszków

Apartament do sprzedaży Myszków

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Myszkowie (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 297 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Planowany rok oddania do użytku – 2022. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 53,2 m2. Najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północny zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 335 tys. zł oraz położenie na parterze. Standard deweloperski.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym i wymagającym osobom szukającym prestiżu, eleganci i komfortu. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją prestiżową lokalizacją w sercu miasta. W pobliżu znajdziemy przepiękne tereny rekreacyjne, park linowy, a do tego niezbędne do codziennego życia urzędy, placówki medyczne, szkoły, sklepy i obiekty kultu religijnego. Warto podkreślić, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy przepiękny ogród. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: łazienka + salon + sypialnia + pokój do dowolnej aranżacji + aneks kuchenny + korytarz.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z praktyczną komórką lokatorską i miejscami postojowymi. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1134)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl