widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 480 000 zł i powierzchnia 54,74 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 769 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim estetycznie wykończonym wnętrzem o najwyższym standardzie:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– przedpokój
– pokój kąpielowy.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się także może znakomitą lokalizacją na terenie nowo wybudowanego, komfortowego i zamkniętego osiedla, gdzie gwarancją bezpieczeństwa jest zainstalowany monitoring oraz ochrona. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centrum oraz pozostałych części miasta. Na wyciągnięcie ręki niezbędna infrastruktura: sklepy, szkoły, punkty usługowe etc. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zawiera większość wyposażenia. Rodziny posiadające samochód ucieszy przynależne miejsce postojowe przed budynkiem. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3085)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl