slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na trzecim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, czterokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 68,4 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 357 zł/m2, co daje 640 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2009 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa – za co odpowiada monitoring – ale również wygody i komfortu (klimatyzacja). Na posiadaczy samochodów czekają liczne miejsca postojowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim fantastycznie zaprojektowanym i umeblowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. W poczet zalet koniecznie trzeba dopisać także fantastyczne widoki na morze z okien oraz balkonu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zajmuje dwie kondygnacje budynku:
NIŻSZA KONDYGNACJA: aneks kuchenny + łazienka z wc + 3 balkony + pokój dzienny + sypialnia;
WYŻSZA KONDYGNACJA: duży pokój z wc.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert również swoją fantastyczną lokalizacją. W zasięgu wzroku mamy słynne bulwary, a dodatkowo wykwintne restauracje, kawiarnię, SPA oraz baseny, Do plaży można dojść w dosłownie kilka minut. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-859)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl