slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 53 m2, lokalizacją na ósmym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 690 zł/m2. Budynek o ośmiu kondygnacjach z rynku wtórnego oddany zostanie w 2024 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 354 560 zł i przemyślanym rozkładem. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje dużym potencjałem z myślą o lokacie kapitału i dochodowym wynajmie turystom. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się nowoczesnym designem, komfortowym wnętrzem oraz praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: balkon + przedpokój + łazienka + kuchnia + salon/sypialnia. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo. Dba o to całodobowa ochrona i system kamer. Komfort z kolei zapewnia profesjonalny concierge, serwis sprzątający, dozór i transport.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje także fantastyczną lokalizacją w popularnej i lubianej przez turystów okolicy. Na wyciągnięcie ręki centra handlowe, bazary z ekologiczną żywnością, sklepy etc. Szybko dojdziemy stąd na plażę, do parku, licznych klubów, kasyn i szeroko rozumianych miejsc rozrywki. To wyjątkowo elitarny kompleks mieszkalny z wieloma udogodnieniami, jak np.:
– sale gier;
– siłownie;
– SPA;
– sauny;
– gabinety kosmetyczne i zdrowotne;
– kawiarnie;
– restauracje;
– place zabaw dla dzieci;
– boiska do koszykówki;
– korty tenisowe;
– baseny.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-553)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl