slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż nad morzem (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 679 tys. zł (15 432 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2007 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 44 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Czwarte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności unikatową lokalizacją tuż nad samym morzem, zaledwie kilka minut spacerem od plaży. Nieopodal słynna promenada, ekskluzywne restauracje, hotele, uzdrowiska. Nie brakuje również niezbędnych w codziennym życiu sklepów, punktów usługowych, marketów, dyskontów znanych marek etc. Ekskluzywny apartament na sprzedaż łącznie z przynależnym garażem.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany klientom z najgrubszym portfelem, którzy oczekują europejskiego standardu życia w luksusie, komforcie i wygodzie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notarialną. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu i/lub kredytu na jego zakup proszę o kontakt mejlowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-26114)

Kontakt:
e-mail: w.szkrawan@wgn.pl