slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Ustroń

Apartament do sprzedaży Ustroń

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 685 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 45 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 15 222 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej strefy sanatoryjno-wypoczynkowej z popularnymi atrakcjami. Luksusowy apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale – perfekcyjnie nadaje się zarówno do zamieszkania dla właścicieli, jak i pod dochodowy wynajem dla turystów na krótkoterminowe pobyty.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż oferuje przyszłym właścicielom wiele udogodnień (ogrzewanie podłogowe, inteligentny klimatyzator sterowany przez WI-FI, klimatyzacja, internet). Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa estetycznie urządzonym wnętrzem: dwa balkony, łazienka z wc, sypialnia, 2 balkony, aneks kuchenny, pokój dzienny. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorka. Właściciele aut docenią prywatne miejsce parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także zapierającym dech w piersiach widokiem na okolicę i stok narciarski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27400)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl