słoneczny salon i taras przy ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Pilar De La Horadad, Alicante (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Pilar De La Horadad, Alicante (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Pilar De La Horadad, Alicante). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Cena – 166 900 EUR (727 684 złotych). Powierzchnia 70,67 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 10 297 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku. Rynek pierwotny. Budynek planowany do oddania w 2020 roku.

Unikatowa lokalizacja w malowniczej, starej, historycznej miejscowości to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu do sprzedaży. Wokół rozciągają się plaże z białym piaskiem i malownicze wydmy. Warto podkreślić, że miejscowość poszczycić się może bogatą historią sięgającą aż czasów starożytnych Rzymian.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zachwyca nowoczesnością i komfortem. Mamy tu kompletnie wyposażoną kuchnię w sprzęt AGD, ogrzewanie podłogowe oraz LED-owe oświetlenie. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: 2 sypialnie + taras + salon + 2 łazienki + kuchnia. W częściach wspólnych znajduje się basen.

Nasze biuro gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-76)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)