slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 699 000 zł (6 860 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2006 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 101,9 m2, na której zaaranżowano 4 pokoje. 3 piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem o następującym rozkładzie: korytarz + 3 sypialnie + pokój dzienny + łazienka z wc + kuchnia. Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert atrakcyjną lokalizacją w ścisłym centrum miasta. Nieopodal hotele, banki i kompletna infrastruktura miejska. Ekskluzywny apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale, gdyż znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie, bezpiecznej lokacie kapitału lub/i odsprzedaży po pewnym czasie ze znaczącym zyskiem. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest możliwość prowadzenia tu działalności gospodarczej (usługi). Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji oraz pomoc notariusza. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy wyborze kredytu hipotecznego. Skontaktuj się z nami drogą mejlową. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę banków. Kompleksowa i bezpłatna pomoc wyborze kredytu hipotecznego. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6124)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl