slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 2-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 31,8 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północnego wschodu. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 145 zł/m2, co daje 259 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 2 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1910 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do wielbicieli czaru dawnych kamienic i zabytkowych wnętrz. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się fantastycznym potencjałem z myślą o bezpiecznej lokacie kapitału, zakupie inwestycyjnym, dochodowym wynajmie czy odsprzedaży z ogromnym zyskiem. Wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon;
– sypialnia/antresola;
– aneks kuchenny;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
Wnętrze posiada duży potencjał aranżacyjny.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom zarówno wysoki stopień bezpieczeństwa, jak i komfortu oraz wygody (ogrzewanie podłogowe). Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Nieopodal liczne restauracje, sklepy, przychodnie zdrowia, punkty usługowe, kościoły, szkoły. Wokół również dużo zieleni. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy konieczności finansowania zakupu luksusowego apartamentu kredytem zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-1030)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl