slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 622 000 zł (7 974 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2012 roku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 78 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom życie na europejskim poziomie, komfort, luksus i wysoki stopień bezpieczeństwa. O to pierwsze dba klimatyzacja, natomiast gwarancją bezpieczeństwa są antywłamaniowe rolety i wejściowe drzwi. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z praktyczną piwnicą. Właściciele aut docenią z kolei podziemne miejsce parkingowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa wytwornym wnętrze zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół. Znajdziemy tu: balkon + sypialnia + wc + przedpokój + salon + kuchnia + pokój dla dziecka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także znakomitą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: szkół, ośrodków zdrowia, sklepów etc. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym, klientom. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, obsługę notarialną i pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na jego zakup.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (027-246)

Kontakt:
e-mail: i.kutarba@wgn.pl