slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Gdańsk (okolice)

Apartament do wynajęcia Gdańsk (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 26 m2 w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2010 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na wschód.

Luksusowy apartament na wynajem na zasadzie tzw. „najmu okazjonalnego”. Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu swoim komfortowo wyposażonym i umeblowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + balkon + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może również wspaniałą lokalizacją w otoczeniu lasów i bisko morza. W zasięgu wzroku najpotrzebniejsze sklepy.

Ekskluzywny apartament do wynajmu przypadnie do gustu nie tylko rodzinom z małymi dziećmi, których urzeknie pobliski plac zabaw, ale również wielbicieli ruchu na świeżym powietrzu, którzy mają do dyspozycji rozległe tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe, aleje spacerowe po lasach itp. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia nowym lokatorom wysoki stopień nie tylko komfortu, ale i bezpieczeństwa. Teren jest solidnie ogrodzony, a wejścia strzeże zamek z kodem oraz domofon. Właściciele aut docenią przynależne, naziemne miejsce parkingowe. Ekskluzywny apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu bardzo proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1243)

Kontakt:
e-mail: d.mazerant@wgn.pl