slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Poznań

Apartament do sprzedaży Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2016, a także imponująca cena 360 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dziewięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 33,05 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 893 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszego spojrzenia swoim nowoczesnym, jasnym, widnym i komfortowym wnętrzem: balkon + łazienka + przedpokój + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim domownikom wysoki stopień nie tylko bezpieczeństwa (domofon), ale i wygody. Rodziny posiadające małe dzieci na pewno docenią pobliski plac zabaw. A zmotoryzowani wiele miejsc postojowych (zarówno ogólnodostępnych, jak i przypisanych).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do par oraz singli. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją doskonałą lokalizacją, na zamkniętym, zielonym osiedlu. Wokół wszystkie udogodnienia, jak np. centrum handlowe, dyskonty popularnych sieci, markety, sklepy, apteki, salony meblowe etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Nr licencji agenta prowadzącego ofertę: 24516.

WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu, a także możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilkunastu banków. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-34)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl