slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr

Apartament na sprzedaż Cypr

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Karavas (Cypr). Studioa/kawalerka. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 56 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 5 850 zł/m2. Budynek zostanie oddany do użytku w 2023 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 327 600 zł i przemyślanym rozkładem. Standard deweloperski.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim nowoczesnym wnętrzem zaaranżowanym w śródziemnomorskim klimacie. Znajdziemy tu: balkon + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany jest licznymi nowoczesnymi technologiami, jak centralna infrastruktura internetowa + centralna infrastruktura satelitarna.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort. Są tu kamery, jak i wideodomofon. Rodziny posiadające samochód czeka zewnętrzny, kryty parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się fantastyczną lokalizacją w nobilitującej inwestycji deweloperskiej z basenami. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp nie tylko do najpotrzebniejszej infrastruktury, ale również na plażę oraz do parku narodowego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-573)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl