slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Poznań

Apartament do sprzedaży Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2010, a także imponująca cena 460 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 47,1 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 766 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoim estetycznie zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Praktyczny układ pomieszczeń i pokoi prezentuje się następująco: korytarz + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym rodzinom, parom albo singlom. Swój azyl na Ziemi znajdą tu też miłośnicy tenisa, lekkiej atletyki oraz żużla. W okolicy nie brakuje przepięknych terenów zielonych, rekreacyjnych i spacerowych etc. W zasięgu wzroku mamy: szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy, punkty usługowe, urzędy, uczelnie, placówki kulturalne, lokale gastronomiczne. To wyjątkowo elitarna i poszukiwana na rynku okolica. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż i zachęcamy do kontaktu. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-586)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl