slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Poznań (okolice)

Apartament do sprzedaży Poznań (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 545 tys. zł (12 429 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2017 roku o dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 43,85 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom nie tylko najwyższy poziom bezpieczeństwa, ale także komfortu i luksusu (klimatyzacja, biokominek). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym osobom, które cenią wysoki standard życia, bezpieczeństwo oraz spokój. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do autostrady A2. W najbliższej okolicy służba zdrowia, punkty usługowe, sklepy, placówki edukacji, piekarnie, apteki, markety, dyskonty znanych sieci, punkty gastronomiczne, salony kosmetyczne, żłobki, przedszkola, szkoły itp.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się estetycznie urządzonym z wyczuciem wyrafinowanego gustu wnętrzem: pokój + pokój dzienny + aneks kuchenny + korytarz + łazienka. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska. Właściciele aut docenią miejsce postojowe. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest umeblowana oraz wyposażone (w cenie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-723)

Kontakt:
e-mail: k.zietkiewicz@wgn.pl