slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zakopane (okolice)

Apartament do sprzedaży Zakopane (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zakopanego (małopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 18 537 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2000. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 45,8 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 849 000 zł (netto) oraz położenie na I piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów oraz brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert fantastyczną lokalizacją w stylowym, podhalańskim budynku góralskim zaledwie 800 m od stacji narciarskiej. Nieopodal sklepy, markety, pizzerie, punkty usługowe. W pobliżu jeden z największych kompleksów narciarskich na Podhalu z kilkunastoma wyciągami narciarskimi i stokami o różnym stopniu trudności. Mieszczą się tu również Termy Białczańskie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
– salon;
– 2 sypialnie;
– aneks kuchenny;
– łazienkę;
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może ogromnym potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się do czerpania dochodowego zysku z wynajmu od turystów (max 6 osób). Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (077-19)

Kontakt:
e-mail: krakow3@wgn.pl