zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze pokoju gościnnego w luksusowym apartamencie na sprzedaż Pruszcz Gdański

Apartament do sprzedaży Pruszcz Gdański

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Pruszczu Gdańskim (pomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2011 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 8 592 zł/mkw.,a także położeniem na bezpiecznym drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 63,9 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 549 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Z okien ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży rozpościera się imponujący widok na park. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + garderoba + łazienka + 2 pokoje + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa doskonałą lokalizacją, w kameralnej okolicy. Blisko stąd do centrum handlowego, przedszkoli, sklepów, szkół, siłowni. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-697)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl