zaprojektowane w klasycznym stylu wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków. Cena – 450 000 złotych. Powierzchnia 111,43 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 4 038 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 4 pokoi i usytuowany jest na II piętrze w 4-kondygnacyjnej, pięknie odrestaurowanej kamienicy. Wystawa okien w kierunku południowy zachód. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 1930 roku.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zachwyca stylowym wykończeniem – jest tu oryginalna sztukateria, oryginalna stolarka drzwiowa i oryginalna podłoga. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są słoneczne, jasne i widne. Salon zdobi piękny kominek. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– pokój podzielony na 2 mniejsze
– przedpokój
– kuchnia
– wc
– pomieszczenie gospodarcze
– łazienka
– przedpokój.

Duża zaletą jest również atrakcyjna lokalizacja. Luksusowy apartament na sprzedaż o dużym potencjale – świetnie nadaje się do zamieszkania, jak i pod wynajem dla firm. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10727)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl