kameralne i eleganckie wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament na sprzedaż w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 1 890 000 złotych. Powierzchnia 99 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 19 091 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 4 pokoje. IV piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Ekspozycja okien w kierunku południowy zachód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim widokiem z okien prosto na Wawel. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowane na dwóch poziomach:
na PIERWSZYM POZIOMIE mamy:
– salon
– strefę jadalnianą
– balkon
– sypialnię
– kuchnię
– łazienkę z wc
– przedpokój
na DRUGIM POZIOMIE mamy:
– 2 sypialnie
– łazienkę
– przedpokój.

Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy duża komórka lokatorska (5,50 m2), pomieszczenie piwniczne, garaż, a także miejsce parkingowe na posesji. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z kompletnym wyposażeniem i umeblowaniem. Garaż w cenie. Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1774)

Kontakt:
e-mail: j.moskal@wgn.pl

x (x)