slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, jedenastokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 10 174 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 57,5 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 585 tys. zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoim przepięknie odremontowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Remont ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmował: wc, łazienkę, kuchnię, wygładzenie ścian, wymianę stolarki drzwiowej (wewnętrznej i zewnętrznej), wymianę instalacji elektrycznej etc. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą obecnie: przedpokój + garderoba + wc + łazienka + 2 sypialnie + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Warto podkreślić, że do ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie ze znajdującym się w jego wnętrzu wyposażeniem (w cenie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się dużym potencjałem, ponieważ stanowi doskonałą propozycję pod zakup inwestycyjny i lukratywny wynajem. Do długiej listy zalet luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać rewelacyjną lokalizację z bogatym zapleczem handlowo-usługowym. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1490)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl