slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 69 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku 8 406 i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 406 zł/m2. Budynek/kamienica z 1994 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 580 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje atrakcyjną lokalizacją z dala od miejskiego gwaru, w spokojnej, bezpiecznej i cichej okolicy. Spacerem dojdziemy do licznych punktów usługowych, sklepów, przychodni zdrowia, placów zabaw, szkół, aptek etc. Dla rodzin posiadających samochód przygotowano duży parking. Ekskluzywny apartament na sprzedaż z opcjonalnym pozostawieniem zastanego w nim umeblowania (do uzgodnienia). Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest na pewno zaaranżowane z dbałością o każdy detal wnętrze: przedpokój, 2 łazienki, kuchnia, balkon typu loggia, 2 sypialnie, pokój dzienny. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy duże pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa już od przekroczenia progu jasnym, widnym i słonecznym wnętrzem, a przy okazji urządzonym w nowoczesnym designie. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Przy zakupie luksusowego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostaje do uzgodnienia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14098)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl