slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 47 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 4 894 zł/m2. Kamienica z 1940 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 230 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca wspaniale odremontowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wygód, komfortu i licznych udogodnień. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży należy dodać atrakcyjną lokalizację w pobliżu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego: przychodni lekarskich, aptek, restauracji, placów zabaw, żłobków, przedszkoli, szkół, punktów usługowych, sklepów.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa elitarną lokalizacją w centrum miejscowości. Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca zaaranżowanym w gustownym designie wnętrzem o przemyślanym układzie pokoi i pomieszczeń: pokój dzienny + sypialnia + kuchnia + jadalnia + łazienka z wc + przedpokój. Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje dużym potencjałem aranżacyjnym: możliwość dobudowanie tarasu od strony kuchni.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Kupujący ponosi następujące koszty związane z zakupem ekskluzywnego apartamentu: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksę notarialną wpisów do księgi wieczystej + obsługę transakcji przez biuro nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN oferuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. WGN gwarantuje pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-559)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl