slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 515 tys. zł (9 537 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1998 roku o jedenastu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 54 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. ósmym piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe – wschód – zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia owym mieszkańcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu niebywałych wygód, komfortu i prestiżu. Na amatorów najnowocześniejszych technologii czeka tu światłowód. Właścicieli aut zainteresują duża liczba miejsc parkingowych przed budynkiem. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca znakomitą lokalizacją w zielonej, cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy. Na wyciągnięcie ręki: sklepy, poczta, punkty usługowe, place zabaw, przychodnie zdrowia, szkoły, przedszkola. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje estetycznie wykończonym wnętrzem z ładnym, słonecznym balkonem. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco: balkon + sypialnia + kuchnia + łazienka + wc + pokój dzienny + przedpokój.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależna piwnica. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych osób. WGN gwarantuje bezpłatną, pełną obsługę kredytową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14161)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl