slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Leszno (okolice)

Apartament do sprzedaży Leszno (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Leszna (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 239 tys. zł (3 230 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy o dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 74 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo usługowego (placów zabaw, obiektów sportowych, szkół, przedszkoli, sklepów, dyskontów, kwiaciarni, ośrodków zdrowia, aptek itp.). Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do drogi ekspresowej S5 Poznań – Wrocław. Luksusowy apartament do sprzedaży oczarowuje już od przekroczenia progu zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku i odremontowanym wnętrzem o następującym rozkładzie: kuchnia + pokój dzienny + jadalnia + 2 sypialnie + przedpokój + kotłownia + łazienka. Ekskluzywny apartament na sprzedaż naszpikowany wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np. światłowodowy internet. Na zmotoryzowanych czeka garaż z warsztatem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie polecamy ten ekskluzywny apartament do sprzedaży. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości. Kupując ten luksusowy apartament z naszą pomocą, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz obsługę notarialną. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Umów się na darmową konsultację z naszym doradcą i wybierz najlepszy kredyt. WGN pomaga w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu. Wybór oferty spośród wielu banków i wsparcie eksperta w całym procesie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-569)

Kontakt:
e-mail: a.ceglarek@wgn.pl