slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 2-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 10 483 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2006. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 60 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 629 000 zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przepięknym ogrodem i tarasem. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom najwyższy standard życia w otoczeniu komfortu, wygody i prestiżu. Znajdziemy tu:
– salon;
– aneks kuchenny;
– 2 sypialnie;
– łazienkę;
– przedpokój.
Rodziny posiadające samochód docenią na pewno garaż + 2 miejsca parkingowe (dodatkowo płatne). Wszystkim przyda się z pewnością funkcjonalna piwnica.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca atrakcyjną lokalizacją w urokliwej i atrakcyjnej dzielnicy. Nieopodal szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe. Do centrum miasta dojedziemy w ok. 10 minut. Wielbiciele aktywnego wypoczynku docenią liczne trasy rowerowe, bliskość Puszczy Wkrzańskiej, szczecińską Gubałówkę, a także lodowisko. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety). Przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13972)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl