slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Gdynia

Apartament do wynajęcia Gdynia

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 71 m2 z podziałem na trzy pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3 500 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 1993 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północ – południe – zachód.

Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje mieszkańcom nie tylko wysoki standard życia (ogrzewanie podłogowe), ale również bezpieczeństwa. Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy pomieszczenie piwniczne. Właściciele aut docenią z pewnością ogólnodostępne miejsca postojowe przed budynkiem. Luksusowy apartament do wynajmu dotychczas nigdy nie był wynajmowany. Z okien oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu roztacza się imponujący widok na las.

Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa także atrakcyjną lokalizacją w poszukiwanej na rynku, prestiżowej lokalizacji. Na wyciągnięcie ręki punkty usługowe, szkoły, sklepy, żłobki, piekarnie, przedszkola, cukiernie, banki, parki etc. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum oraz na obwodnicę Trójmiasta. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami i wyposażonym wnętrzem: balkon + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + sypialnia + łazienka + przedpokój + gabinet / pokój dla dzieci. Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na wynajem objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą (właściciela). W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 4 500 zł.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-568)

Kontakt:
e-mail: a.musula@wgn.pl