slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, a także imponująca cena 590 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 3 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na I piętrze i liczy 47 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 12 553 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności pieczołowicie odremontowanym wnętrzem. W trakcie prac remontowych m.in. wymieniono wszystkie instalacje. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje nowoczesnym projektem wnętrza, gdzie znajdziemy:
– salon;
– sypialnię;
– garderobę;
– kuchnię;
– łazienkę;
– przedpokój.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje doskonałą lokalizacją. Na właścicieli aut czekają liczne, bezpłatne miejsca parkingowe + opcja odkupienia pobliskiego garażu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym właścicielom, którzy cenią komfort, nowoczesność i doskonałą lokalizację.  Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (075-97)

Kontakt:
e-mail: Szczecin7@wgn.pl