slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 815 000 zł (11 613 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2017 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 70,18 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. 1 piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północny wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności elitarną lokalizacją w centrum. Okolica uważana jest za bezpieczną, spokojna i cichą. Blisko szkoły, wyższe uczelnie, przychodnie zdrowia, przedszkola, apteki, punkty usługowe, sklepy. Na rodziny posiadające samochód czekają bezpłatne miejsca parkingowe przed blokiem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom życie na europejskim poziomie. Cena luksusowego apartamentu do sprzedaży obejmuje częściowe umeblowanie + zabudowy stałe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa gustownie zaaranżowanym wnętrzem: 2 sypialnie + pokój dzienny + strefa jadalniana + aneks kuchenny + przedpokój + balkon + łazienka. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (075-96)

Kontakt:
e-mail: majewski.patryk@wgn.pl